Czy to Twoja firma?

Firma Codogni Sp.j. praca

Stalowa Wola
Firma Codogni Sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Firma Codogni Sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Codogni Sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma Codogni Sp.j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Codogni Sp.j. - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi urządzeń kuźniczych

    Firma Codogni Sp.j.
    • Stalowa Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa linii technologicznej kul stalowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane predyspozycje fizyczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 19,70 zł brutto za godzinę
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik gospodarczy-ładowacz

      Prace wykonywane na terenie całego zakładu, prace pomocnicze, prace porządkiwe, magazynowe. Załadunek i rozładunek materiałów ręczne prace transportowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mille widziane ale niekonieczne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 19,70 zł brutto/godz.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz - cięcie metalu

      Cięcie metali ręcznym palnikiem gazowym.

      Wymagania

      • Uprawnienia: kurs - ręczny przecinacz gazowy, kurs podstawowy spawania gazowego
      • Inne wymagania: Wymagane uprawnienia do cięcia metalu palnikiem gazowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 20,00 zł brutto za godz.
      • System wynagrodzenia: Akordowy

Pracodawcy w Stalowej Woli