Czy to Twoja firma?

CELL-FAST Sp. z o.o. praca

Stalowa Wola
CELL-FAST Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy CELL-FAST Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CELL-FAST Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CELL-FAST Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CELL-FAST Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator linii produkcyjnych do profilowania blachy

    CELL-FAST Sp. z o.o.
    • Stalowa Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa linii do profilowania blachy. Regulacja/ustawianie/przezbrajanie maszyny zgodnie z dokumentacją technologiczną i potrzebami produkcyjnymi.
      Terminowe wykonywanie zleceń.
      Kontrola jakościowa ciętych elementów.
      Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyny. Czyszczenie i konserwacja stanowiska pracy. Ścisła współpraca z działem planowania produkcji oraz magazynem surowców.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne kierunkowe, doświadczenie w obsłudze maszyn profilujących do blach cienkich, niezbędne doświadczenie przy produkcji stalowych systemów rynnowych (rura i rynna), uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, dokładność i sumienność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator linii produkcyjnej

      Ustawianie i obsługa urządzeń do obróbki metalu.
      Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z przyjętymi założeniami, celami i terminami.
      Nadzór procesu produkcyjnego i poprawności działania maszyn i urządzeń linii produkcyjnej.
      Bieżąca kontrola parametrów jakościowych wyrobów.
      Pakowanie wyrobów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe. Znajomość podstaw rysunku technicznego. Umiejetność organizacji pracy własnej. Uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: W zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
  • Młodszy magazynier

      Wykonywanie zadań związanych z magazynowaniem towarów. Kompletacja, przygotowanie towaru do wydania. Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z obowiązującymi standardami. Wykonywanie prac związanych z procesem rozliczenia odbiorów. Zabezpieczanie wyrobów przed zniszczeniem. Dbanie o porządek w magazynie. Praca ze skanerem. Odpowiedzialność za stan BHP na stanowiskach pracy. Prawidłowa gospodarka odpadami i opakowaniami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe, uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych elektrycznych i spalinowych (UDT). Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub logistycznej. Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, systematyczność, konsekwencja w działaniu, zaangażowanie oraz wytrwałość w dążeniu do celu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Stalowej Woli