Czy to Twoja firma?

Polipak Sp .z o.o. praca

Środa Wielkopolska

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnymi pionierami w dziedzinie produkcji opakowań foliowych. Nasza podróż rozpoczęła się w 1986 roku w Środzie Wielkopolskiej, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć produkty, które dziś są rozpoznawalne na całym świecie. Jako Polipak, jesteśmy dumni z tego, że udało nam się wypracować pozycję jednego z największych producentów opakowań foliowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasze produkty, w tym rewolucyjna folia TriplePak, są wynikiem nieustannego dążenia do doskonałości. W 2003 roku zainwestowaliśmy w ultranowoczesną, w pełni automatyczną linię do produkcji worków na rolce, co było przełomem w naszej ofercie. Z kolei w 2005 roku wprowadziliśmy na rynek worki z falą, które szybko zyskały uznanie klientów. Nasze innowacje są możliwe dzięki nowoczesnemu laboratorium, gdzie prowadzimy szeroki wachlarz pomiarów i badań, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych wyrobów.

Jesteśmy częścią czegoś większego – Grupy Sarantis, co daje nam solidne podstawy do dalszego rozwoju i ekspansji. Nasza międzynarodowa obecność obejmuje eksport do ponad 50 krajów oraz filie w 12 krajach, co świadczy o naszej globalnej strategii i ambicjach. Z dumą patrzymy na ponad 110,000 punktów sprzedaży, które oferują nasze produkty, a także na ponad 100 marek, które zdobyły zaufanie i rozpoznawalność na rynku.

W Polipaku wierzymy, że nasz sukces opiera się na ludziach – ponad 300 pracowników to serce naszej firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy świętować ponad 55 lat obecności na rynku i dynamiczny rozwój. Nasza historia jest pełna ważnych momentów, jak choćby oddanie do użytku nowego magazynu wyrobów gotowych w 2019 roku czy podpisanie umowy na budowę nowej siedziby w 2020 roku.

Jako Polipak, jesteśmy przekonani, że nasza siła tkwi w równowadze między tradycją a innowacją. Dbamy o to, by nasze produkty były nie tylko najwyższej jakości, ale również by odpowiadały na potrzeby naszych klientów i wyzwania współczesnego świata. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy cenią sobie niezawodność, innowacyjność i zaangażowanie w każdy szczegół.

Polipak Sp .z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport it (informatyka)

Oferty pracy Polipak Sp .z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polipak Sp .z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polipak Sp .z o.o.

Siedziba główna

Polipak Sp .z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Polipak Sp .z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Poznań
  5. Racibórz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Polipak Sp .z o.o. - oferty archiwalne

  • MAGAZYNIER

    • Środa Wielkopolska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Polipak Sp. z o.o., wiodący na rynku polskim producent folii i opakowań z polietylenu, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

      MAGAZYNIER

      Zakres obowiązków

      Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

      • Przyjmowanie i rozładunek dostaw do magazynu
      • Kompleksowa obsługa wysyłek towarów
      • Obsługa urządzeń magazynowych (skanery, wózki widłowe, owijarki do palet)
      • Sprawdzanie stanów magazynowych, udział w inwentaryzacjach
      • Utrzymanie miejsca pracy i sprzętów zgodnie z przyjętymi standardami.

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • zaangażowanie i motywacja do pracy,
      • uprawnienia do obsługi wózków kat I, mile widziane doświadczenie w operowaniu wózkiem wysokiego składowania
      • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4 - brygadowym

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • atrakcyjne warunki wynagrodzenia ustalane indywidualnie,
      • pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego,
      • doświadczony zespół współpracowników,
      • pakiet świadczeń socjalnych,
      • przyjazną atmosferę w pracy i wprowadzenie w obowiązki przez wyznaczonego opiekuna.
  • PRACOWNIK PRODUKCYJNY - OPERATOR MASZYN

      PRACOWNIK PRODUKCYJNY – OPERATOR MASZYN

      Miejsce pracy : Środa Wielkopolska

      • Obsługa maszyn i ustawianie ich parametrów,
      • Produkcja wyrobów zgodnie ze zleceniem oraz realizacja planu produkcji,
      • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
      • Prowadzenie dokumentacji (raporty produkcji),
      • Utrzymanie maszyn i urządzeń oraz miejsca pracy zgodnie z przyjętymi standardami.

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
      • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-ro brygadowym

      Oferujemy

Pracodawcy w Środzie Wielkopolskiej