Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej praca

Środa Śląska
Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe it (informatyka) praca fizyczna

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej

  • Policjant

    Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej
    • Środa Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej - oferty archiwalne

  • Technik w zespole do spraw ochrony informacji niejawnych

    • Zakres obowiązków

      Eksploatowanie policyjnych systemów łączności , aplikacji oraz urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami , prowadzenie gospodarki materiałowo - technicznej i ewidencji sprzętu , realizowanie zadań lokalnego administratora sieci i systemów teleinformatycznych , zapewnienie bezpieczeństwa systemów.
      Wynagrodzenie od 3.490 zł brutto + dodatek za wysługę lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość obsługi komputera , ogólna znajomość zagadnień związanych z systemami łączności , praktyczne umiejętności w zakresie napraw urządzeń telekomunikacyjnych , samodzielność
      • Inne wymagania: Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą " poufne" lub oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 05 sierpnia 2010 roku o ochronie informacji niejawnych ( Dz. U . 2019 poz. 742 ze zm).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator w zespole wspomagającym

      Kontrola sprawności i naprawa drobnego sprzętu technicznego oraz wyposażenia w ramach bieżących napraw, koszenie trawników wokół jednostki ,prowadzenie pojazdu służbowego. Zatrudnienie nowego pracownik KPP w Środzie Śląskiej może nastąpić po przeprowadzeniu przez Pełnomocnika ds. OIN postępowania sprawdzającego i wydaniu poświadczenia bezpieczeństwa lub po potwierdzeniu faktu wydania i ważności poświadczenia bezpieczeństwa w przypadku legitymowania się poświadczeniem bezpieczeństwa przez inny uprawiony podmiot.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, komunikowania się,współpracy,organizacji pracy własnej
      • Inne wymagania: Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ,, zastrzeżone lub oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postepowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 roku o ochronie informacji niejawnych(Dz.U.2019 poz.742).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Środzie Śląskiej