Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - KOSTRZYCKI WALDEMAR FIRMA "MIRWAL"

MIRWAL Waldemar Kostrzycki

Oferty pracy MIRWAL Waldemar Kostrzycki

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Kierowca w transporcie krajowym i międzynarodowym
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Środa Śląska
Szczegóły

Poszukujemy kierowcy w transporcie krajowym i miedzynarodowym .

Zakres obowiązków
  • kierowca w transporcie krajowym i międzynarodowym
Wymagania
  • prawo jazdy kategorii C + E

Adres

ul. Okrężna 4
55-300 Komorniki
województwo dolnośląskie
powiat średzki
gmina Środa Śląska

Adres do doręczeń

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

ul. Średzka 13

Dodatkowe informacje

NIP: 9131000229
REGON: 931527436

Profil działalności:

  • 01.61.Z - Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
  • 39.00.Z - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMI
  • 45.11.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 52.29.C - Działalność pozostałych agencji transportowych
  • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 77.31.Z - Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych
  • 87.30.Z - Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych

Uprawnienia:

  • od 2002-07-08 do 2052-07-08 Licencja dotycząca międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy (wprowadzone przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego Warszawa)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 18-04-1991
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Środa Śląska