Czy to Twoja firma?

Przedszkole Nr 2 SŁONECZNA GROMADA praca

Śrem
Opieka nad dziećmi.
Przedszkole Nr 2 SŁONECZNA GROMADA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedszkole Nr 2 SŁONECZNA GROMADA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Nr 2 SŁONECZNA GROMADA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole Nr 2 SŁONECZNA GROMADA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Nr 2 SŁONECZNA GROMADA - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Przedszkole Nr 2 SŁONECZNA GROMADA
    • Śrem
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków;
      Utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchennych, sprzętu, naczyń;
      Dbanie o powierzony sprzęt kuchenny;
      Przestrzeganie przepisów bhp, ppoż.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kucharz
      • Inne wymagania: pomoc w gotowaniu i przyrządzaniu posiłków zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku pomoc kuchenna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Śremie