Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH LESZEK KLAK praca

Śrem
Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych
ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH LESZEK KLAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika energetyka / energia odnawialna

Oferty pracy ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH LESZEK KLAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH LESZEK KLAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH LESZEK KLAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH LESZEK KLAK - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH LESZEK KLAK
    • Śrem
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace elektroenergetyczne

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne
      • Uprawnienia: ASERTYWNOŚĆ ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
      • Inne wymagania: Upranienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV oraz o napięciu znamionowym powyżej 1kV. Montaż instalacji elektrycznych, naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Śremie