JAKUB PUCHALSKI ZACNY DACH

JAKUB PUCHALSKI ZACNY DACH najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Dekarz Śrem
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy JAKUB PUCHALSKI ZACNY DACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAKUB PUCHALSKI ZACNY DACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - JAKUB PUCHALSKI ZACNY DACH

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. 1 Maja 9 63-100 Śrem
NIP
7851767768
REGON
302808381
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
15.09.2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z Malowanie i szklenie

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca JAKUB PUCHALSKI ZACNY DACH - oferty archiwalne

  • Dekarz

    • Śrem
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na dachach skośnych i płaskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Śremie