CENTRUM OCHRONY SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
CENTRUM OCHRONY SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Ochroniarz Sosnowiec
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy CENTRUM OCHRONY SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM OCHRONY SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CENTRUM OCHRONY SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Wartownik

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprawdzanie należyte obiektu przed kradzieżą i włamaniem.

      Praca od godziny 6 lub 7 po 12 godzin, dziennie na dwie zmiany druga od godziny 18:00 lub 19:00 - do ustalenia z pracodawcą.

      Umowa zlecenie na okres 12 miesiący z możliwością przedłużenia.
      Praca w zakładzie pracy chronionej na terenie Dąbrowy Górniczej - dzielnica Strzemieszyce - najlepszy dojazd samochodem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów dowolne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 928 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 h brutto.

Pracodawcy w Sosnowcu