Czy to Twoja firma?

Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu praca

Sosnowiec

W sercu Sosnowca, w sercu przemysłowego województwa śląskiego, znajduje się organizacja, która z pasją i zaangażowaniem wspiera najmłodszych członków naszej społeczności – jesteśmy Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Nasza działalność koncentruje się na zapewnieniu solidnej podstawy ekonomiczno-administracyjnej oraz organizacyjnej dla domów dziecka, które są naszymi partnerami w niesieniu pomocy dzieciom.

Nasze usługi są kompleksowe – od zarządzania finansami, poprzez specjalistyczne doradztwo, aż po szczegółowe sprawozdania. Rozumiemy, jak ważna jest precyzja i odpowiedzialność w każdym aspekcie naszej pracy, ponieważ wpływa ona na życie i przyszłość podopiecznych placówek, które wspieramy. Chociaż nie możemy podzielić się naszą historią czy misją, nasze działania codziennie świadczą o głębokim zaangażowaniu i trosce o dobro dzieci.

Dzięki naszej pracy, placówki opiekuńczo-wychowawcze mogą skupić się na tym, co najważniejsze – zapewnieniu ciepła, opieki i wsparcia wychowankom. Jesteśmy dumnym wsparciem dla tych, którzy na co dzień dokładają wszelkich starań, aby dzieci czuły się bezpieczne i kochane.

Nasze usługi są fundamentem, na którym budowana jest stabilność i rozwój placówek, które odgrywają nieocenioną rolę w życiu wielu dzieci. Jesteśmy tu, aby ułatwić, usprawnić i wesprzeć – bo każde dziecko zasługuje na szansę na lepszą przyszłość.

Wspólnie tworzymy miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z empatią, a każde działanie ma na celu dobro najmłodszych. Zapraszamy do poznania naszych usług i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, wierzą w lepsze jutro.

Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu

  • Wychowawca

    Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu

Siedziba główna

Filia Niwecka 22/I/15

Filia

Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Sosnowiec
  3. Będzin
  4. Częstochowa
  5. Dąbrowa Górnicza
  6. Warszawa
  7. Siemianowice Śląskie
  8. Chrzanów
  9. Gliwice
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu - oferty archiwalne

  • Inspektor w dziale księgowości

    • Sosnowiec
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie rachunkowości jednostek obsługiwanych, sporządzanie okresowych sprawozdań z zakresu działalności jednostek, sporządzanie analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne jednostek, współpraca przy tworzeniu rocznych planów oraz jego zmian w trakcie roku w obsługiwanych jednostkach.
      KONKURS

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: bardzo dobra obsługa programów MS OFFICE
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, w przypadku wykształcenie średniego minimum 3 lata stażu pracy w służbach finansowo-księgowych, w przypadku wykształcenia wyższego minimum 1 rok stażu pracy w służbach finansowo-księgowych, znajomość przepisów prawa z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości, należytego zabezpieczenia i przechowywania dokumentacji księgfowej, znajomość programów finansowo-ksiegowych. dodatkowe: dobra organizacja pracy, systematyczność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia, znajomość zagadnień dotyczących rachunkowości budżetowej, znajomość programu VULCAN, mile widziany staż pracy w jednostkach administracji państwowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sosnowcu