M.S. WIKATECH Marian Stawiarski

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
M.S. WIKATECH Marian Stawiarski najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Sosnowiec
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy M.S. WIKATECH Marian Stawiarski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M.S. WIKATECH Marian Stawiarski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca M.S. WIKATECH Marian Stawiarski - oferty archiwalne

  • Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych (możliwe przyuczenie do zawodu)

    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonanie prefabrykacji oraz montaż instalacji ochrony p. poz. (zabezpieczenia pozarowe, instalacje C.O., gaz. i wod- kan ). Praca na terenie całego kraju na jedną zmianę w godz. 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + delegacja 30 zł / dziennie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sosnowcu