Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Oxford Jacek Palamar praca

Sosnowiec
Wychowanie przedszkolne,
Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Oxford Jacek Palamar najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Oxford Jacek Palamar

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Oxford Jacek Palamar

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Oxford Jacek Palamar poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Oxford Jacek Palamar - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Oxford Jacek Palamar
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka nad dziećmi w wieku 2,5 do 6 lat. Praca w godz. 8-15 + godzina pracy w domu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: wychowanie przedszkolne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sosnowcu