Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - RIEXINGER AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Riexinger Automation Sp. z o.o. - jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w rozwoju i dostarczaniu kompletnych systemów automatyki przemysłowej. Współpracujemy z firmami zajmującymi się budową maszyn i urządzeń oraz opracowujemy dla nich kompletne rozwiązania z zakresu programowania sterowników PLC i robotów przemysłowych, systemów wizualizacji, budowy szaf sterowniczych oraz przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Wszystko z jednego źródła – od pomysłu koncepcyjnego po uruchomienie wykorzystujemy nasz know-how i pasję do nowoczesnych technologii. Oferujemy wysoką jakość usług, której szukają nasi klienci, jednocześnie biorąc pod uwagę potrzeby naszych pracowników.

Poszukujemy osoby mającej wyobraźnię, motywację, pasję do nowoczesnych technologii szczególnie wykorzystywanych praktycznie w różnych gałęziach przemysłu.

U nas czekają atrakcyjne i wszechstronne projekty, umożliwiające dalszy rozwój kariery zawodowej. Pomóż nam wspólnie stawić czoła i zrealizować najbardziej ekscytujące wyzwania.

Oferty pracy RIEXINGER AUTOMATION sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Partyzantów 9
41-200 Sosnowiec
województwo śląskie
powiat Sosnowiec
gmina Sosnowiec

Dodatkowe informacje

NIP: 6443550613
REGON: 384112715
KRS: 0000798804
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 13-08-2019
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Sosnowiec