Czy to Twoja firma?

VOLT Serwis sp. z o.o. praca

Sosnowiec

Firma od początku swojej działalności zajmuje się szeroko pojętą naprawą maszyn elektrycznych. Naprawiamy maszyny prądu stałego oraz przemiennego – głównie dla branży kolejowej (przede wszystkim: maszyny elektryczne, lokomotywy spalinowe elektryczne: pomocnicze i spalinowe) jak i dla pozostałych gałęzi przemysłu. Do naszych usług zaliczamy ponadto: przezwajanie silników elektrycznych, wykonywanie instalacji, automatykę, pneumatykę i wentylację przemysłową oraz obróbkę mechaniczną.

VOLT Serwis Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy VOLT Serwis Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VOLT Serwis Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VOLT Serwis Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
VOLT Serwis Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Warszawa
  4. Sosnowiec
  5. Bielsko-Biała
  6. Ełk
  7. Gliwice
  8. Wrocław
  9. Zamość
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca VOLT Serwis Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Tokarz

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracownika do pracy przy tokarce. Proste prace mechaniczne , nie wymagamy znajomości i obsługi maszyn CNC.

      Prace na tokarce uniwersalnej. Oferujemu zarówno ofertę na pełen etat jak i możliwość dorobienia ( umowa na mniejszy eteta).

      Stawka do dogadania na miejscu.

      Zakres obowiązków

      - Obsługa tokarki uniwersalnej.

      - Mile widziana umiejętność obsługi frezarki uniwersalnej.

      Wymagania

      - sumienność

      - uczciwość

      - rzetelność

      - punktualność

      Oferujemy

      - umowa na pełen etat

  • Uzwajacz silników elektrycznych

    • Sosnowiec
    • Poszukujemy osoby do prac przy przezwajaniu silników elektrycznych. Prace zarówno przy maszynach prądu stałego jak i prądu przemiennego. Stawki ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z umiejętnościami kandydata. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Osoby bez praktyki również mile widziane, istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.

      • uzwajanie silników elektrycznych,
      • uzwajanie wirników silników elektrycznych.

      Wymagania

      • punktualność,
      • doświadczenie w zawodzie (mile widziane).

      Oferujemy

      • umowa o pracę na pełny etat,
      • praca w młodym zespole,
      • stabilne zatrudnienie,
      • praca w jednozmianowym systemie ( 7.00-15.00) od poniedziałku do piątku.

Pracodawcy w Sosnowcu