Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Żłobek Puchatek w Sopocie

Oferty pracy Żłobek Puchatek w Sopocie

OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Zawód: opiekun/opiekunka Rodzaj: umowa na okres próbny
Żłobek "Puchatek" w Sopocie
•stałe czuwanie na bezpieczeństwem dzieci, •sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad dzieckiem i praca opiekuńczo- wychowawcza, •korzystanie z posiadanej wiedzy i umiejętności w celu ...
od 3200 zł
UoP brutto/mies.
Sopot
19-11-2020
od 3200 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: opiekun/opiekunka   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Sopot
Szczegóły
Zakres obowiązków
•stałe czuwanie na bezpieczeństwem dzieci,
•sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad dzieckiem i praca opiekuńczo- wychowawcza,
•korzystanie z posiadanej wiedzy i umiejętności w celu zagwarantowania dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej,
•prowadzenie zajęć tematycznych z dziećmi,
•współpraca z rodzicami w zakresie opieki, edukacji i rozwoju dziecka,
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
animator zabaw dla dzieci
Inne wymagania:
Wymagania dodatkowe:
1.Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3
2.Zamiłowanie do pracy z dziećmi,
3.Odpowiedzialność komunikatywność, kreatywność, cierpliwość
4.Wysoka kultura osobista
5.Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
6.Umiejętność radzenia sobie ze stresem, umiejętność szybkiego reagowania w trud-nych sytuacjach
7.Osoba niepaląca
Umowa na okres próbny (3 miesiące ) docelowo możliwość podjęcia pracy na umowę na(czas nieokreślony). Wynagrodzenie 3200 zł brutto + dodatek stażowy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
POMOC KUCHENNA
Zawód: pomoc kuchenna   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Sopot
Szczegóły
Pomoc w przygotowywaniu posiłków dla dzieci zgodnie z zasadami HCCP. Mycie i wyparzanie naczyń. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
Osoby dobrze zorganizowane, lubiące pracę w kuchni, bez nałogów. Umowa na okres próbny (od 01.10 20 r. do 31.12.2020 r. ) po okresie próbnym możliwośc podjęcia pracy na umowę na czas nieokreślony.
NIE
Żłobek Puchatek w Sopocie
81-843 Sopot
Armii Krajowej 58

Pracodawcy z miasta Sopot

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
PCC
PCC
Income Invest