Twinstar Arkadiusz Jakubowski

Twinstar Arkadiusz Jakubowski najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierownik Sopot
w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Twinstar Arkadiusz Jakubowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Twinstar Arkadiusz Jakubowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Twinstar Arkadiusz Jakubowski

Pełna nazwa
TWINSTAR ARKADIUSZ JAKUBOWSKI
Adres rejestrowy
al. Aleja Grunwaldzka 527 80-320 Gdańsk
NIP
5882085856
REGON
220781062
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.06.2009
Wykreślenie wpisu z rejestru
04.04.2023
Status indywidualnej działalności gospodarczej
WYKRESLONY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.85.Z Wytwarzanie gotowych posiłków i dań

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
  • 77.34.Z Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego
  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Twinstar Arkadiusz Jakubowski - oferty archiwalne

  • Menadżer - swing manager

    • Sopot
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 276 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji w tym: obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny, zgodnie z obowiązującymi w McDonald’s procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska
      ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji;
      wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką zgodnie z zasadami bezpieczeństwa restauracji i procedurami obowiązującymi w McDonald’s;
      sporządzanie raportów dotyczących działalności operacyjnej restauracji;
      obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji – w razie potrzeby;

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy pod wskazanym adresem; dojazd do siedziby firmy we własnym zakresie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 276 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zastępca kierownika restauracji – ii asystent

    • Sopot
    • 3 500 zł / mies.

      # zarządzanie restauracją i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi w McDonald’s procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska;
      # ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji;
      # kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji w tym: obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny;
      # wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką zgodnie z zasadami bezpieczeństwa restauracji i procedurami obowiązującymi w McDonald's;
      # sporządzanie raportów i analiz dotyczących działalności operacyjnej restauracji;
      # zastępowanie kierownika restauracji podczas jego nieobecności ;
      # nadzór nad szkoleniem nowo-zatrudnionych i młodszych stażem menedżerów;

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Sopocie