Czy to Twoja firma?

SP ZOZ UZDROWISKO SOPOT praca

Sopot
SP ZOZ UZDROWISKO SOPOT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SP ZOZ UZDROWISKO SOPOT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SP ZOZ UZDROWISKO SOPOT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SP ZOZ UZDROWISKO SOPOT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SP ZOZ UZDROWISKO SOPOT - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. organizacyjnych

    SP ZOZ UZDROWISKO SOPOT
    • Sopot
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Tworzenie dokumentów organizacyjnych placówki. Współtworzenie regulaminów i procedur medycznych i organizacyjnych. Przygotowanie ofert konkursowych. Rozliczanie kontraktów z NFZ, ZUS oraz innymi instytucjami. Przygotowanie raportów i zestawień.
      Godziny pracy: 8-15.30, od poniedziałku do niedzieli.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja lub zarządzanie), znajomość prawa zamówień publicznych. Zdolności organizacyjne i interpersonalne, odpowiedzialność, sumienność, dokładność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sopocie