AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa zarządzanie / dyrekcja obsługa klienta / call center serwis / montaż

Oferty pracy AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. św. Jacka Odrowąża 15 03-310 Warszawa
NIP
7010302456
REGON
142990254
KRS
0000394569
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
26.08.2011
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4

Na podstawie 30 ocen z Google.

Profesor Wiktor

"Ośrodek Delfin wart jest polecenia, niezły standard, dobre jedzenie. Natomiast Jantar wymaga gruntownego remontu, styl późny Gierek."

2 lata temu

Zbigniew Prokopczyk

"Standardy hotelowy. Zabiegi. Otoczenie lasu. Blisko plaża. Kawiarnia i bilard. Korty tenisowe.plac zabaw. Gorąco polecam"

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik działu obsługi gościa

    • Solina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Koordynowanie prac recepcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa pakietu OFFICE, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa na okres próbny z możliwością podjęcia zatrudnienia na czas nieokreślony.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Solina

      Pracownik biurowy

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę na okres próbny z możliwością podjęcia dłuższego zatrudnienia.
  • Konserwator

    • Solina
    • 2 800-3 500 zł / mies.

      Konserwator

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę na okres próbny z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony