Czy to Twoja firma?

MBA - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Solec Kujawski
MBA - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry sprzedaż / zakupy praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy MBA - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MBA - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MBA - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MBA - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds kadr i płac (do przyuczenia) (nr 1795)

    MBA - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Solec Kujawski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, – przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem: umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych, Przygotowanie comiesięcznych zestawień
      Wypełnienie i złożenie deklaracji w ZUS i Urzędzie Skarbowym.
      Kontrolowanie urlopu pracowników i obliczanie jego wymiaru.– nadzór nad wykonywaniem wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych, okresowych i kontrolnych przez pracowników

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka (nr 1991)

      prace porządkowe na hali produkcyjnej i na terenie całego zakładu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 brutto / h

Pracodawcy w Solcu Kujawskim