Czy to Twoja firma?

PACZÓSKI ZBIGNIEW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TOPAZ praca

Sokołów Podlaski

Od naszego skromnego początku w 1993 roku, kiedy to Zbigniew Paczóski założył naszą firmę, Topaz nieustannie rośnie i ewoluuje, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Z siedzibą w malowniczym Sokołowie Podlaskim, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom nie tylko produkty spożywcze, ale i całą gamę usług – od gastronomii po deweloperstwo.

Nasza misja jest jasna i prosta – satysfakcja Klientów jest naszym głównym priorytetem. To ona napędza nas do ciągłego doskonalenia się i poszukiwania nowych rozwiązań. Z ponad 35 tysiącami produktów od około 600 producentów i dostawców, stawiamy na różnorodność i jakość. Nasze marki własne OD SZYMONA, w tym wędliny i alkohol, są wyrazem naszej pasji i zaangażowania w dostarczanie najlepszych produktów.

Jesteśmy dumni z naszych inwestycji, takich jak własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, czy nasza galeria handlowa. Nasz zakład rozbioru drobiu oraz ciastkarnia NATALIA I SZYMON to przykłady naszej dbałości o szczegóły i jakość. Dzięki temu, nasza firma zdobyła uznanie nie tylko wśród klientów, ale i w branży, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, w tym „Market roku”, „Gepard Biznesu”, czy obecność w rankingu „Diamenty Forbesa”.

Z ponad 2 500 pracownikami, jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Nasza silna pozycja na rynku regionalnym to wynik ciężkiej pracy i zaangażowania każdego z nas. Rozbudowana sieć sklepów spożywczych, własne centrum logistyczne oraz różnorodność działalności to nasze przewagi konkurencyjne, które pozwalają nam stale się rozwijać.

Dbamy o naszych Klientów również poprzez program lojalnościowy Karta Stałego Klienta, który jest wyrazem naszej wdzięczności za ich zaufanie i lojalność. Nasza działalność deweloperska i budowlana to kolejny obszar, w którym stawiamy na najwyższą jakość i innowacyjność.

Jesteśmy Topaz – firma z tradycjami, ale i nowoczesnym podejściem do biznesu. Nasza stabilność finansowa i zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, to najlepsza rekomendacja. Zapraszamy do świata Topaz, gdzie jakość, różnorodność i satysfakcja Klienta są zawsze na pierwszym miejscu.

PACZÓSKI ZBIGNIEW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TOPAZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna obsługa klienta / call center magazyn hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PACZÓSKI ZBIGNIEW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TOPAZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PACZÓSKI ZBIGNIEW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TOPAZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PACZÓSKI ZBIGNIEW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TOPAZ

Siedziba główna

PACZÓSKI ZBIGNIEW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TOPAZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PACZÓSKI ZBIGNIEW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TOPAZ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PACZÓSKI ZBIGNIEW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TOPAZ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Węże
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -prawidłowe przyjmowanie i wydawanie dostaw;
      -odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu;
      -zadania związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów;
      -kontrola jakości produktów;
      -praca ze skanerami elektrycznymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: [Inne] : min. 8 miesięcy doświadczenia w pracy na magazynie spożywczym lub przemysłowym; aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kasjer - sprzedawca

    • Siedlce

      Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia. Możliwość podpisania umowy - zlecenie w sklepach na ul. Armii Krajowej lub Warszawska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia), mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
  • Pracownik zabezpieczenia sklepu

    • Siedlce

      Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zabezpieczenia sklepu przed kradzieżami oraz przed niszczeniem mienia, podejmowania interwencji po zaobserwowaniu próby kradzieży towaru czy niszczenia mienia, dbałość o bezpieczeństwo utargów z kasetek i wsparcie kasjerek w drodze na kasę oraz z kasy do biura sklepu, monitorowanie wnoszonych na teren sklepu przez pracowników/klientów produktów czy toreb, zbieranie koszyków spod kas i odstawianie ich na stolik oraz odprowadzanie wózków na miejsce, współpraca w wybranych zadaniach porządkowych z pozostałym personelem sklepu i realizowanie zadań zleconych przez kadrę zarządzającą sklepem.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności z możliwością realizacji zadań na ww. stanowisku, zaangażowanie, spostrzegawczość i umiejętność szybkiego podejmowania interwencji, umiejętność skutecznej współpracy w zespole, aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia), mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

Pracodawcy w Sokołowie Podlaskim