Czy to Twoja firma?

BARTER SA praca

Sokółka
sprzedaż paliw stałych, ciekłych i gazowych
BARTER SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja motoryzacja

Oferty pracy BARTER SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BARTER SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BARTER SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BARTER SA - oferty archiwalne

  • Mechanik urządzeń gazowych

    BARTER SA
    • Sokółka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • podłączanie cystern samochodowych i kolejowych do stacjonarnej instalacji przeładunkowej, rozłączanie po zakończonym procesie przeładunkowy,
      • nadzór nad procesem przeładunku gazu z wagonów do zbiorników magazynowych, ze zbiorników do autocystern,
      • uruchamianie pomp i sprężarek,
      • nadzór nad pracą urządzeń technicznych,
      • prowadzenie codziennych przeglądów technicznych instalacji i urządzeń przeładunkowych, drobne naprawy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sokółce