FUNDACJA Sokólski Fundusz Lokalny Sokółka

charytatywna;pomoc ludziom ubogim; opieka nad dziećmi
FUNDACJA Sokólski Fundusz Lokalny Sokółka najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Pedagog Sokółka
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy FUNDACJA Sokólski Fundusz Lokalny Sokółka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA Sokólski Fundusz Lokalny Sokółka

Praca FUNDACJA Sokólski Fundusz Lokalny Sokółka - oferty archiwalne

  • Wychowawca w świetlicy środowiskowej

    • Sokółka
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wychowawca w świetlicy środowiskowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: komunikatywność, otwartość, opiekuńczość, odpowiedzialność Przy wykształceniu wyższym wymagane 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Przy wykształceniu średnim wymagane 3 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sokółce