Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Przedszkole Nr 5

wychowanie przedszkolne

Oferty pracy Przedszkole Nr 5

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PSYCHOLOG
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Sokółka
Szczegóły
Zakres obowiązków
Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych
Wymagania
Zawody:
Psycholog (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia:
Przygotowanie pedagogiczne
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Sokółka
Szczegóły
Nauczyciel wychowania przedszkolnego, udokumentowana praca z dziećmi w wieku 2-6 lat, co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w pracy na stan. nauczyciela, mile widziana znajomość języka angielskiego
Wymagania
Zawody:
Nauczyciel przedszkola (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania:
mile widziana znajomość języka angielskiego
NIE
Przedszkole Nr 5
16-100 Sokółka
Os. Centrum 18

Pracodawcy z miasta Sokółka