Czy to Twoja firma?

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Sokółce praca

Sokółka
Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków, wywóz śmieci
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Sokółce najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Sokółka
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Sokółce

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Sokółce

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Sokółce - oferty archiwalne

  • Inspektor w wydziale produkcji wody i eksploatacji sieci

    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Sokółce
    • Sokółka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wydawanie warunków technicznych odnośnie możliwości zaopatrzenia w wodę;
      - uzgadnianie, opiniowanie i zatwierdzanie projektów przewodów wodociągowych;
      - zorganizowanie pracy na zajmowanym przez siebie stanowisku na poziomie nowoczesnej organizacji pracy;
      - nadzór nad prawidłowością procesów technologicznych związanych z produkcją wody, uzdatnianiem wody i siecią wodociągową;
      - nadzór i kontrola nad realizacją zadań powierzonych podległej komórce organizacyjnej;
      - potwierdzanie merytoryczne dokumentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynieria środowiska
      • Inne wymagania: Możliwość odbycia praktyki zawodowej w MPWiK sp.zo.o w Sokółce wymaganej do uzyskania uprawnień budowlanych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Specjalista w wydziale produkcji wody i eksploatacji sieci

    • Sokółka

      -organizacja pracy wydziału
      -nadzór nad prawidłowością procesów technologicznych związanych z produkcją wody i monitoringiem sieci
      -planowanie, kierowanie i nadzorowanie pracami budowlanymi, konserwacyjnymi sieci wodociagowych i kanalizacyjnych zgodnie z projektem i wymaganiami prawa budowlanego

      Wymagania

      • Inne wymagania: Istnieje możliwość odbycia praktyki zawodowej w MPWiK Sp. z o.o. w Sokółce wymaganej do uzyskania uprawnień budowlanych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sokółce