Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SOBÓTCE praca

Sobótka

Jesteśmy Zespołem Szkolno-Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Sobótce – miejscem, gdzie edukacja i wychowanie dzieci są naszą pasją i powołaniem. Od 1979 roku, kiedy to przyjęliśmy imię wybitnego pedagoga i pisarza, staramy się wcielać w życie jego ideały, kierując się misją, która głosi, że "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

Nasza oferta edukacyjna obejmuje Szkołę Podstawową nr 1 im. Janusza Korczaka, gdzie uczymy dzieci od pierwszej do ósmej klasy, oraz Przedszkole Publiczne nr 2, które otwiera swoje drzwi dla najmłodszych mieszkańców Sobótki. W naszych klasach panuje atmosfera szacunku i zrozumienia, a każde dziecko traktowane jest jak pełnoprawny członek społeczności.

W naszej pracy kierujemy się wartościami, które odzwierciedlają filozofię Korczaka: edukację, wychowanie i zabawę postrzegamy jako integralne elementy rozwoju każdego dziecka. Uczymy, że każdy ma prawo do bycia sobą, do popełniania błędów i wyrażania własnego zdania. Wierzymy, że dobry wychowawca to ten, który inspiruje i wspiera, a nie tylko dyktuje i wymaga.

Nie ograniczamy się do tradycyjnych metod nauczania. Organizujemy konkursy, takie jak Szkolny Konkurs Recytatorski, które rozwijają umiejętności artystyczne i kreatywne naszych uczniów. Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, a naszą działalność wspiera Gmina Sobótka.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, to nasza stabilność finansowa i właściwa opieka nadzorcza zapewniają, że jesteśmy solidnym i zaufanym partnerem w edukacji. Nasza historia i wartości, które pielęgnujemy, są naszym największym atutem.

Zapraszamy do wspólnego śmiechu i nauki – bo kiedy śmieje się dziecko, naprawdę śmieje się cały świat.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SOBÓTCE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SOBÓTCE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SOBÓTCE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SOBÓTCE

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SOBÓTCE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SOBÓTCE - oferty archiwalne

  • Konserwator

    ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SOBÓTCE
    • Sobótka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu szkoły, w tym:
      - Prace związane z konserwacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji),
      - Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki),
      - Prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (umiejętność gipsowania i szpachlowania niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, podstawowe umiejętności malarskie),
      - Planowanie i przeprowadzanie prac remontowo-malarskich o drobnym zasięgu, np. malowanie pomieszczeń szkolnych, drzwi i okien, malowanie elementów ogrodzenia, wykonywanie drobnych napraw murarskich,
      - Prace porządkowe wokół obejścia szkoły: sprzątanie śmieci, grabienie liści, odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem nawierzchni chodników i parkingów, koszenie trawników,
      - Obsługa elektronarzędzi.
      Oferta dostępna w sali D, B.
      Kontakt z pracodawcą tel.: 71 31 62 565, e-mail: elakomiec@ggsob.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, umiejętności manualne, sprawne i estetyczne realizowanie drobnych prac naprawczych typu: malowanie, drobne prace budowalne, ślusarskie, hydrauliczne, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m, prawo jazdy kat. B, znajomość języka polskiego umożliwiająca komunikację, zaświadczenie o niekaralności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sobótce