SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MARCIN MAŃCZAK

handel
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MARCIN MAŃCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Śmigiel
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MARCIN MAŃCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MARCIN MAŃCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MARCIN MAŃCZAK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Śmigiel
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca w sklepie spożywczym w Kościanie, Śmiglu lub Czempiniu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Śmigiel

      praca w sklepie spożywczym w Kościanie, Śmiglu, Czempiniu lub Lesznie

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN

Pracodawcy w Śmigielu