Czy to Twoja firma?

TOMBIT T.P.HADRYCH SPÓŁKA JAWNA praca

Słuszków
Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
TOMBIT T.P.HADRYCH SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy TOMBIT T.P.HADRYCH SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOMBIT T.P.HADRYCH SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TOMBIT T.P.HADRYCH SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowo - biurowy

    TOMBIT T.P.HADRYCH SPÓŁKA JAWNA
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Poszerzenie kanałów sprzedaży, kontakt z klientem, praca biurowo-magazynowa (faktury, wysyłki), tworzenie nowych ofert w sklepie na Allegro, serwis i naprawa urządzeń automatyki przemysłowej. Pracodawca oferuje samochód słuzbowy w delegację, służbowy laptop oraz służbowy telefon komórkowy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, umiejętność obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego w stopniu A1.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje służbowy telefon, laptop i samochód
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną