II liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku

II liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy II liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca II liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

II liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - II liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku

Pełna nazwa
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA
Adres rejestrowy
ul. Wrocławska 48 63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP
6221873362
REGON
25004568700000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca II liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dbanie o czystość i porządek w przydzielonym rewirze. Praca na czas określony: 01.03.2022-31.05.2022

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Czas pracy wynosi 40 godzin na tydzień i 8 godzin na dobę. Dobowy czas pracy ustalony wg harmonogramu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dozorca

    • Słupsk
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.

      Utrzymywanie w czystości terenu wokół budynków szkolnych: chodnika i boiska szkolnego, koszenie trawników i pielęgnowanie zieleni, sprzątanie opadłych liści, odśnieżanie w okresie zimowym. Praca na okres próbny: 21.06.2021-20.09.2021.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca w wymiarze 1/2 etatu tj. 4 godziny/dobę

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
  • Nauczyciel fizyki

    • Słupsk
    • umowa na zastępstwo
    • 3 445 zł / mies.

      Prowadzenie zajęć opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych. Praca w zastępstwie: 01.09.2021-31.08.2022.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wynagrodzenie uzależnione jest od stopnia awansu i posiadanego wykształcenia. Kwalifikacje: ukończone studia wyższe magisterskie na kierunku fizyka oraz przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 445 PLN

Pracodawcy w Słupsku