Czy to Twoja firma?

PAULA FISH SŁAWOMIR GOJDŹ SPÓŁKA JAWNA praca

Słupsk
PAULA FISH SŁAWOMIR GOJDŹ SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja logistyka / spedycja / transport magazyn badania i rozwój

Oferty pracy PAULA FISH SŁAWOMIR GOJDŹ SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAULA FISH SŁAWOMIR GOJDŹ SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Spawacz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Spawacz 141 (Unia Europejska, kraje spoza UE)

    NOVMAR sp. z o.o.
    • Szwecja
    • 90-115 zł / godz.
    Polecana
    Wygasa

PAULA FISH SŁAWOMIR GOJDŹ SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PAULA FISH SŁAWOMIR GOJDŹ SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Elektryk

    PAULA FISH SŁAWOMIR GOJDŹ SPÓŁKA JAWNA
    • Tolkmicko
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      •montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
      •diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja
      •projektowanie sieci elektrycznych
      •konserwacja oraz naprawa linii kablowych
      planowanie zakresu i harmonogramowanie prac remontowych maszyn i urządzeń
      remont, naprawa silników elektrycznych
      naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych
      kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania
      naprawa uszkodzonych elementów w rozdzielniach energii elektrycznej
      Wymagane uprawnienia SEP do 1kV i powyżej 1kV E, D
      Dwie zmiany 6-14, 14-22

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń elektrotermicznych;, Uprawnienia SEP do 1kV oraz kierowanie wózkami jezdniowymi o napędzie silnikowym z wymianą butli gazowej, znajomość branży elektrycznej
      • Inne wymagania: Uprawnienia SEP do 1kV i powyżej 1kV E, D - wymagane. Doświadczenie w zawodzie 2 lata.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier w zakładzie oleju i mączki rybnej

    • Słupsk

      Gospodarowanie powierzchniami magazynowymi, Przyjęcie towaru do magazynu, wydanie towaru z magazyn, Zarządzanie gospodarką magazynową, Realizowanie standardów jakościowych, Prace fizyczne przy poszczególnych liniach. Praca na okres próbny: 3 miesiące

      Wymagania

      • Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność, Magazynier z obsługą programu magazynowego i uprawnieniami kierowcy wózków jezdniowych (widłowych), magazynier
      • Inne wymagania: dobrze widziana znajomość specyfiki produkcji spożywczej i aktualna książeczka sanepidu, umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy

      Oferujemy

Pracodawcy w Słupsku