Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - WARIS SC SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy WARIS SC SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NAUCZYCIEL NA KIERUNKU OPIEKUN MEDYCZNY

Zawód: nauczyciel Rodzaj: umowa o pracę
WARIS SC SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Obecnie do naszej Szkoły Policealnej SSI w Słupsku poszukujemy nauczyciela kierunku opiekun medyczny Przedmioty do realizacji: zabiegi higieniczno-pielęgnacyjne i opiekuńcze, ...
Słupsk
29-12-2020

Archiwalne ogłoszenia

TECHNIK MASAŻYSTA - NAUCZYCIEL KIERUNKU
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: inna
Słupsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
zgodnie ze stanowiskiem; pracodawca oferuje: Pracę dodatkową (co drugi weekend), Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Inne wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe zgodne z nauczanym przedmiotem
- Zatrudnienie również bez kwalifikacji pedagogicznych
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL JĘZYKA MIGOWEGO
Słupsk
Szczegóły
Szkoła Policealna dla Dorosłych SI w Słupsku poszukuje nauczyciela języka migowego.
Pracodawca oferuje:
- wynagrodzenie ze stawką godzinową (za 45 minut zajęć),
- pracę dodatkową na umowę zlecenie lub umowę o pracę.
Wymagania
NIE
76-200 Słupsk
Kołłątaja 31A

Pracodawcy z miasta Słupsk