Czy to Twoja firma?

NZOZ SPEC-MED IWONA BADACZEWSKA, ROBERT NOWAK SPÓŁKA CYWILNA praca

Słupsk
NZOZ SPEC-MED IWONA BADACZEWSKA, ROBERT NOWAK SPÓŁKA CYWILNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Słupsk
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NZOZ SPEC-MED IWONA BADACZEWSKA, ROBERT NOWAK SPÓŁKA CYWILNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NZOZ SPEC-MED IWONA BADACZEWSKA, ROBERT NOWAK SPÓŁKA CYWILNA

Praca NZOZ SPEC-MED IWONA BADACZEWSKA, ROBERT NOWAK SPÓŁKA CYWILNA - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    NZOZ SPEC-MED IWONA BADACZEWSKA, ROBERT NOWAK SPÓŁKA CYWILNA
    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 8-18; okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia; miejsce pracy: 76-200 Słupsk, ul. Jana Pawła II 1a i 76-270 Ustka, ul. Na Wydmie 5a

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: uprawnienia zgodne z wykonywanym zawodem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 186 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Słupsku