Czy to Twoja firma?

Jarosław Domaradzki -Eurostyropian, Pomorskie Restauracje, Restauracja Aureus, Restauracja Anna de C praca

Słupsk
Jarosław Domaradzki -Eurostyropian, Pomorskie Restauracje, Restauracja Aureus, Restauracja Anna de C najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Jarosław Domaradzki -Eurostyropian, Pomorskie Restauracje, Restauracja Aureus, Restauracja Anna de C

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jarosław Domaradzki -Eurostyropian, Pomorskie Restauracje, Restauracja Aureus, Restauracja Anna de C

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Jarosław Domaradzki -Eurostyropian, Pomorskie Restauracje, Restauracja Aureus, Restauracja Anna de C poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Jarosław Domaradzki -Eurostyropian, Pomorskie Restauracje, Restauracja Aureus, Restauracja Anna de C - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Jarosław Domaradzki -Eurostyropian, Pomorskie Restauracje, Restauracja Aureus, Restauracja Anna de C
    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ KUCHNI W RESTAURACJI AUREUS, UL. WESTERPLATTE 4, 76-200 SŁUPSK;
      okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Książeczka SANEPID.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kucharz do sporządzania diet

    • Słupsk
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.

      przygotowywanie posiłków zgodnie z jadłospisem i według zasad technologii żywienia - HACCAP. Dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków. Praca w Restauracji Aureus, 76-200 Słupsk, ul. Boh. Westerplatte 4; Praca na okres próbny: 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie: 4000- 5000 zł brutto.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: cierpliwość , opanowanie, sumienność , umiejętności kulinarne - gotowania (kucharz - garmażer), Sporządzanie potraw i napojów
      • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy w kuchni przy sporządzaniu diet, dobra organizacja pracy własnej. Aktualne badania SANEPID. Preferowany kontakt przez email: rekrutacja@pomorskierestauracje.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Słupsku