Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "ANKRIS" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ KURZAK

Oferty pracy ANKRIS PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ KURZAK

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

POMOC KUCHENNA
Zawód: pomoc kuchenna   |  Rodzaj: umowa o pracę
Słupsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
zgodnie z zawodem; godziny pracy: 8.00- 16.00
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KUCHARZ/KUCHARKA
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa o pracę
Słupsk
Szczegóły
ZGODNIE Z ZAWODEM
Wymagania
NIE
FIZJOTERAPEUTA
Zawód: fizjoterapeuta   |  Rodzaj: umowa o pracę
Ustka
Szczegóły
Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych tj.: elektroterapia, ultradźwięki, laseroterapia, kąpiel wirowa, lampa sollux, fala uderzeniowa, magnetoterapia, drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, inhalacje, okłady borowinowe, kinezyterapia. Planowanie zabiegów. Nadzór nad praktykantami. Godz. pracy 8-16. Wynagrodzenie od 3300 zł brutto do 3800 zł brutto. Pracodawca zachęca osoby niepełnosprawne do aplikowania na ww. stanowisko pracy.
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), brak
Inne wymagania:
[Uprawnienie 1] : prawo wykonywania zawodu
[Inne] : Wymagania:
• wykształcenie wyższe magisterskie
- pasja do pracy w zawodzie fizjoterapeuty
• umiejętność pracy w zespole
• wysoka kultura osobista
NIE

Adres

ul. Witolda Lutosławskiego 22
76-200 Słupsk
województwo pomorskie
powiat Słupsk
gmina Słupsk

Dodatkowe informacje

NIP: 8390401023
REGON: 770529690

Profil działalności:

  • 41.10.Z - Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
  • 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 45.11.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.31.Z - Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.40.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
  • 47.25.Z - Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.11.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.81.Z - Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach
  • 47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
  • 47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 52.21.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 68.10.Z - Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 55.20.Z - Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B - Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z - Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.29.Z - Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 56.30.Z - Przygotowywanie i podawanie napojów
  • 66.22.Z - Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych
  • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 77.11.Z - Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 78.30.Z - Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 80.10.Z - Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.20.Z - Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 86.10.Z - Działalność szpitali
  • 86.90.A - Działalność fizjoterapeutyczna
  • 93.21.Z - Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki
  • 93.29.Z - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna

Uprawnienia:

  • od 2005-12-14 do Rejestr przedsiębiorców prowadzących stację kontroli pojazdów Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów GS/009/P - Słupsk, ul. Lutosławskiego 22 (wprowadzone przez Urząd Miasta Słupsk)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-06-1991
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Słupsk

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
Income Invest
PCC
PCC