Czy to Twoja firma?

JOANNA GIŻEWSKA-CHRZĄSZCZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE UBÓJ I PRZETWÓRSTWO INDYKA praca

Słupia Kapitulna
Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego
JOANNA GIŻEWSKA-CHRZĄSZCZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE UBÓJ I PRZETWÓRSTWO INDYKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy JOANNA GIŻEWSKA-CHRZĄSZCZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE UBÓJ I PRZETWÓRSTWO INDYKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JOANNA GIŻEWSKA-CHRZĄSZCZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE UBÓJ I PRZETWÓRSTWO INDYKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JOANNA GIŻEWSKA-CHRZĄSZCZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE UBÓJ I PRZETWÓRSTWO INDYKA - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny/ obsługa kurnika

    JOANNA GIŻEWSKA-CHRZĄSZCZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE UBÓJ I PRZETWÓRSTWO INDYKA
    • Słupia Kapitulna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Nadzór nad chowem i hodowlą drobiu. Prace porządkowe i gospodarcze. Obsługa maszyn i urządzeń.

      Wymagania

      • Inne wymagania: pracodawca zapewnia mieszkanie służbowe - nieodpłatnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2.800,00 + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies