Czy to Twoja firma?

HOTEL KALISKI Jacek Kaliski praca

Słubice
HOTEL KALISKI Jacek Kaliski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy HOTEL KALISKI Jacek Kaliski

Praca alert - powiadomienia

Praca HOTEL KALISKI Jacek Kaliski

  • Pokojowa

    HOTEL KALISKI Jacek Kaliski
    • Słubice
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HOTEL KALISKI Jacek Kaliski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOTEL KALISKI Jacek Kaliski - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    • Słubice
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      SPRZDAŻ USŁUG HOTELOWYCH, PRZYJMOWANIE REZERWACJI

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Słubicach