Czy to Twoja firma?

Kurzeja Franciszek Budownictwo i Transport praca

Słopnice
Usługi ogólnobudowlane
Kurzeja Franciszek Budownictwo i Transport najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Słopnice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Kurzeja Franciszek Budownictwo i Transport

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kurzeja Franciszek Budownictwo i Transport

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kurzeja Franciszek Budownictwo i Transport - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany ofpr/21/2412

    Kurzeja Franciszek Budownictwo i Transport
    • Słopnice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace wykończeniowe m. in. montaż regipsów, malowanie, szpachlowanie, prace wykończeniowe - głównie obiekty przemysłowe. Praca w delegacji na terenie kraju i za granicą. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe min. 1 rok,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą w zależności od kwalifikacji/doświadczenia kandydata 25-30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną