Czy to Twoja firma?

,,MEGA LUX Firma Sprzątająca Daniel Kruszelnicki praca

Słońsk
,,MEGA LUX Firma Sprzątająca Daniel Kruszelnicki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ,,MEGA LUX Firma Sprzątająca Daniel Kruszelnicki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ,,MEGA LUX Firma Sprzątająca Daniel Kruszelnicki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ,,MEGA LUX Firma Sprzątająca Daniel Kruszelnicki - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka biurowa

    ,,MEGA LUX Firma Sprzątająca Daniel Kruszelnicki
    • Słońsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie biur, mieszkań domów i klatek schodowych na terenie Słońska z użyciem specjalistycznych maszyn: szorowarki, maszyny myjącej, pranie wykładzin, czyszczenie myjką ciśnieniową dużych powierzchni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność obsługi szorowarki, odkurzacza piorącego i myjki ciśnieniowej, wiedza na temat tkanin i środków czyszczących oraz powierzchni płaskich czyszczonych szorowarką. min. miesięczne doświadczenie w zawodzie jako sprzątaczka biurowa.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Słońsk
    • 2 800 zł / mies.

      Sprzątanie biur, mieszkań na terenie Słońska z użyciem specjalistycznych maszyn szorowarek, maszyny myjącej, pranie wykładzin, czyszczenie mechaniczne ,czyszczenie powierzchni myjką ciśnieniową.

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętność obsługi szorowarki, odkurzacza piorącego i myjki ciśnieniowej, wiedza na temat tkanin i środków czyszczących oraz powierzchni płaskich czyszczonych. Min. 6 miesięczne doświadczenia w zawodzie jako sprzątaczka biurowa.

      Oferujemy

Pracodawcy w Słońsku