Free Way Trans Sp. z o.o.

Free Way Trans Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierowca Ślęza
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Free Way Trans Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Free Way Trans Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Free Way Trans Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie samochodu, zabezpieczenie ładunków, wypełnianie i sprawdzenie dokumentów transportowych
      Miejsce pracy: Wrocław i cały kraj wg zleceń.
      Forma umowy: Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy 2 miesiace w zawodzie, prawo jazdy kat.B , znajomość jezyka rosyjskiego na poziomie bardzo dobrym.
      Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony od 20.07.2021-15. 07.2024
      Oferta w sali: F

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia , staż pracy 2 miesiace w zawodzie, prawo jazdy kat.B , znajomosć języka rosyjskiego na poziomie bardzo dobrym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +diety
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ślęzy