Czy to Twoja firma?

JZ INVESTMENT praca

Sławno
JZ INVESTMENT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Sławno
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy JZ INVESTMENT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JZ INVESTMENT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JZ INVESTMENT - oferty archiwalne

  • Księgowa

    JZ INVESTMENT
    • Sławno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego, księgowanie, uzgadnianie sald ksiegi głównej, klasyfikacja i ewidencja dowodów księgowych zgodnie z przepisami i planem kont, sprawdzanie dokumentów pod wzgledem formalnym i merytorycznym, wyjaśnianie niezgodności w dokumentach z kontrahentami, motywacja i umiejętnosci realizowania postawionych celów, bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy w zespole

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera, znajomośc programu OPTIMA
      • Inne wymagania: samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sławnie