Czy to Twoja firma?

Galapagos Tomasz Pięta praca

Sławków
SPRZEDAŻ DETALICZNA KWIATÓW, ROŚLIN, NASION, NAWOZÓW, ŻYWYCH ZWIERZĄT DOMOWYCH, KARMY DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
Galapagos Tomasz Pięta najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Sławków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Galapagos Tomasz Pięta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Galapagos Tomasz Pięta

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Galapagos Tomasz Pięta - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca

    Galapagos Tomasz Pięta
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Sprzedaż asortymentu sklepu zoologicznego. Opieka nad zwierzętami. Reagowanie na braki towarowe. Zamawianie towaru w hurtowni.
      - Praca w godzinach: 9:00-17:00 + soboty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziana osoba z doświadczeniem w pracy w sklepie zoologicznym, a przynajmniej w handlu detalicznym (sklepie na kasie fiskalnej) lub jako przedstawiciel handlowy. Wymagana osoba, której pasją są zwierzęta, rybki, ptaki, posiadająca w domu własnego pupila, a najlepiej kilkoro. Mile widziana znajomość typowego asortymentu sklepu zoologicznego. Mile widziana znajomość branży zoologicznej, dostawców hurtowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2800 zł/brutto + ewentualne dodatki. Praca na umowę o pracę na początek na okres prób
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sławkowie