ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO SŁAWA SP. Z O.O.

przetwarzanie i konserwowanie mięsa
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO SŁAWA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO SŁAWA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO SŁAWA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO SŁAWA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO SŁAWA SP. Z O.O.

Pełna nazwa
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "SŁAWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Przemysłowa 6A 67-410 Sława
NIP
9250004392
REGON
006080922
KRS
0000178612
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
04.11.2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.11.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu
  • 10.12.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu
  • 10.13.Z Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 37.00.Z ODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.32.Z Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa
  • 46.69.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO SŁAWA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Portier-dozorca

    • Sława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Odprawa samochodów dostawczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sławie