Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Skwierzynie praca

Skwierzyna
Dom Pomocy Społecznej w Skwierzynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Skwierzynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Skwierzynie

Dom Pomocy Społecznej w Skwierzynie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej w Skwierzynie - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Dom Pomocy Społecznej w Skwierzynie
    • Skwierzyna
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie diagnozowań, poradnictwa psychologicznego, prowadzenie dokumentacji na zajmowanym stanowisku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System i rozkład czasu pracy- do uzgodnienia, wynagrodzenie 2000 zł+ dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną