Max Power Poland sp. z o.o.

Max Power

Max Power Poland sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska badania i rozwój

Oferty pracy Max Power Poland sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Max Power Poland sp. z o.o.

Wybrane oferty innych pracodawców

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska

Mapa Max Power Poland sp. z o.o.

Siedziba główna

Max Power Poland sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Max Power Poland sp. z o.o.

Pełna nazwa
MAX POWER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Elizy Orzeszkowej 32/109 15-084 Białystok
NIP
8971817512
REGON
363246398
KRS
0000592180
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
16.12.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 27.51.Z Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego
  • 27.20.Z Produkcja baterii i akumulatorów

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Białystok
  5. Poznań

Praca Max Power Poland sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Koordynator ds. pracowniczych z językiem ukraińskim lub rosyjskim

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Max Power Poland Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi HR w zakresie doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. Posiadamy 4 oddziały w całej Polsce i obecnie do swojego zespołu poszukujemy pracownika obsługującego naszego klienta w biurze On-site.:

      Koordynator ds. pracowniczych z językiem ukraińskim lub rosyjskim

      Zakres obowiązków

      · obsługa jednego z kluczowych klientów – komunikacja ang.-pol.

      · bieżąca komunikacja z pracownikami - w języku ukraińskim/rosyjskim

      · pomoc w uzyskaniu wszystkich dokumentów - tłumaczenia, bieżące i terminowe załatwianie wszelkich formalności

      · wdrażanie pracowników podczas pierwszego dnia pracy

      · prace administracyjne związane z funkcjonowaniem firmy

      · codzienna koordynacja pracowników na miejscu

      · pomoc w przeprowadzeniu szkoleń wstępnych i stanowiskowych

      · sprawdzanie obecności i raportowanie do klienta

      · realizacja planów produkcyjnych, wg zaleceń klienta

      Wymagania

      · bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

      · dobra znajomość w mowie i piśmie języka polskiego lub angielskiego

      · znajomość pakietu Ms Office

      · prawo jazdy kat B – mile widziane

      · mile widziane wykształcenie wyższe

      · odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań

      · umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu

      · kreatywność i dynamizm w działaniu

      · wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi

      Oferujemy

      · umowę o pracę lub umowę zlecenie

      · niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

      · samodzielne stanowisko pracy

      · kartę Multisport

      · prywatną opiekę medyczną

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu OLX.

      Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Pracodawcy w Kobierzycach