Czy to Twoja firma?

DELIKATESY Maria Legierska praca

Skoczów

Witaj w Delikatesach Maria Legierska, miejscu, gdzie codziennie dbamy o to, by nasi klienci mieli dostęp do świeżych i wysokiej jakości produktów spożywczych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Skoczowie, gdzie każdego dnia witamy uśmiechem zarówno miejscowych mieszkańców, jak i gości z daleka.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który choć nie jest liczny, to pełen jest zaangażowanych i profesjonalnych osób. Nasza firma to nie tylko miejsce pracy – to przestrzeń, gdzie pasja do obsługi klienta i miłość do produktów spożywczych łączą się, tworząc wyjątkową atmosferę. Otwartość na różnorodność jest dla nas ważna, dlatego z radością zatrudniamy pracowników z Ukrainy, co wzbogaca naszą firmę o międzynarodowe doświadczenia i perspektywy.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią ani nie mamy zdefiniowanej misji w tradycyjnym sensie, nasza codzienna praca jest odzwierciedleniem naszych niepisanych wartości – uczciwości, zaufania i troski o klienta. W Delikatesach Maria Legierska każdy produkt na półce jest wybierany z myślą o potrzebach naszych klientów, a nasze stanowiska kasjera/kasjerki są obsadzane przez osoby, które podzielają naszą filozofię.

Nie posiadamy międzynarodowej sieci sklepów ani nie chwalimy się certyfikatami, ale nasza stabilność opiera się na solidnych fundamentach – zaufaniu naszych klientów i codziennej ciężkiej pracy. Właściciele, Maria i Michał Legierski, są sercem tej firmy i to dzięki ich wizji DELIKATESY Maria Legierska są miejscem, gdzie zakupy to przyjemność, a nie tylko codzienny obowiązek.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Skoczowie, aby osobiście doświadczyć atmosfery naszego sklepu i przekonać się, że zakupy mogą być zarówno proste, jak i przyjemne. To tutaj, w Delikatesach Maria Legierska, codzienność łączy się z jakością i sercem do tego, co robimy.

DELIKATESY Maria Legierska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DELIKATESY Maria Legierska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DELIKATESY Maria Legierska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DELIKATESY Maria Legierska

Siedziba główna w Skoczowie

Oddział w Istebnej

Oddział w Wiśle

Oddział w Ustroniu

Praca DELIKATESY Maria Legierska - oferty archiwalne

  • Praca w sklepie spożywczym Ustroń - Ekspedient/Kasjer

    DELIKATESY Maria Legierska
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 250-4 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów podczas zakupów

      • Obsługa kasy fiskalnej

      • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

      • Przyjmowanie dostaw i odpowiednie oznaczanie towarów

      • Informowanie klientów o promocjach i nowościach w sklepie

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne zarobki,

      • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

      • Elastyczny czas pracy,

      • Pracę w zgranej załodze,

      • Premie uznaniowe oraz świąteczne.

Pracodawcy w Skoczowie