TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA

TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Mechanik Skoczów
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA

Pełna nazwa
Transport Piotr Ciemała
Adres rejestrowy
ul. Wolności 128 43-430 Wiślica
NIP
5481421550
REGON
070806993
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.06.2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Uprawnienia

  • 2021-11-30, 2071-11-29, Licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy, Starosta Cieszyński Cieszyn
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA

4.6

Na podstawie 15 ocen z Google.

Joanna Kędzierska

"Z czystym sercem polecam tę firmę. Jej usługi transportowe realizowane są na bardzo wysokim poziomie. Pan Grzegorz Ciemała zawsze znajduje najtańsze i terminowe rozwiązania - nawet, gdy trzeba znaleźć auto w piątek po południu, jadące w drugi koniec Polski. Profesjonalne podejście, z przyjemnością polecam firmę."

2 lata temu

Jan Weder

Jan Weder

"Szczerze polecam współpracę z firmą pana Ciemały z uwagi na terminowe i niezawodne transporty, dobre ceny oraz elastyczne podejście do zleceń, zwłaszcza tych trudnych i wymagających szybkiej reakcji. Tak trzymać!"

2 lata temu

Artur Chrapek

"Polecam współpracę, solidna firma świetnie organizująca transport."

rok temu

Szartek “Boruc” Bartek

"Najlepsza Firma Transportowa. Szybkie Dostawy. Polecam"

2 lata temu

Jarosław Kędzierski

"Polecam usługi tej firmy za zaangażowanie, terminowość i podejście do klienta."

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Skoczów
  3. Częstochowa
  4. Poznań
  5. Katowice
  6. Warszawa
  7. Wrocław
  8. Bytom
  9. Kęty
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    • Skoczów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Prężnie rozwijająca się firma transportowa poszukuje mechanika samochodowego z okolic Bielska lub Cieszyna do nowo powstałego warsztatu samochodowego

      Zakres obowiązków

      • naprawa i serwis samochodów dostawczych
      • prawo jazdy kat B

      Wymagania

      • dwuletnie doświadczenie w zawodzie
      • umiejętność komunikacji

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
      • elastyczne godziny pracy

      Więcej szczegółów pod numerem telefonu 509932806

Pracodawcy w Skoczowie