Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Trenkwalder & Partner Sp.zo.o.

Oferty pracy Trenkwalder & Partner Sp.zo.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Zawód: operator wózków widłowych   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Jelcz-Laskowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO
Praca w systemie dwuzmianowym, trzy zmiany
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe: co najmniej pół roku pracy jako operator wózka
Uprawnienia/Umiejetności: uprawnienia na wózek widłowy
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MONTER/MONTAŻYSTKA
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Łęg
Szczegóły
PRACE MONTAŻOWE WIĄZEK DO PRALEK, SUSZAREK
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
Doświadczenie zawodowe: około pół roku praca produkcyjna
NIE
Trenkwalder & Partner Sp.zo.o.
96-100 Skierniewice
Gałeckiego 14

Pracodawcy z miasta Skierniewice