Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Trenkwalder & Partner sp. zo.o.

Agencja Pracy Tymczasowej

Oferty pracy Trenkwalder & Partner sp. zo.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

PAKOWACZ/PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zakres obowiązków
praca zmianowa , gotowość do pracy w trybie ciągłym 3 zmiany- 4 brygady, obsługa linii produkcyjnej , nakładanie towaru na linie produkcyjną , obsługa maszyn do przetwórstwa, obiór towaru, pakowanie gotowego wyrobu, kontrola jakości , praca zmianowa
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
podstawowa umiejętność obsługi komputera
obsługa maszyn produkcyjnych
Inne wymagania:
umiejętność pracy na maszynach do pakowania i przetwórstwa tworzyw sztucznych, ogólna wiedza mechaniczna
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK PRODUKCJI
Zawód: operator maszyn   |  Rodzaj: umowa o pracę
Tarnowo Podgórne
Szczegóły
obsługa linii produkującej wyroby spożywcze i cukiernicze, praca stojąca, odbiór towarów z linii, pakowanie do opakowań zbiorczych, kontrola jakości produktu
Wymagania
aktualna książeczka Sanepid
OBSŁUGA KOMPUTERA
ogólna wiedza mechaniczna , dokładność, skrupulatność
NIE
Trenkwalder & Partner sp. zo.o.
96-100 Skierniewice
GAŁECKIEGO 14

Pracodawcy z miasta Skierniewice