Czy to Twoja firma?

Cukiernia P. Chojecki sp. z o.o. Sp. k. praca

Skierniewice

Od ponad czterech dekad, Cukiernia P. Chojecki to miejsce, gdzie tradycja miesza się z pasją do słodkości. Nasza historia sięga roku 1979, kiedy to w sercu Skierniewic rozpoczęliśmy naszą słodką przygodę. Od tamtej pory, każdego dnia, z zapałem tworzymy wyjątkowe ciasta, ciastka, torty i chleby, które zachwycają smakiem i jakością.

Jesteśmy dumni z naszego blisko 80-osobowego zespołu, który jest sercem naszej cukierni. To dzięki ich zaangażowaniu i wspólnej pasji do rzemiosła cukierniczego, nasze wypieki cieszą się niezmienną popularnością wśród klientów. Wierzymy, że klucz do sukcesu tkwi w ludziach, którzy z miłością i precyzją podchodzą do każdego etapu produkcji.

Nasze produkty to harmonia tradycyjnych receptur i nowoczesności. Stawiamy na sprawdzone metody, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie, jednocześnie nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wybierając składniki, kierujemy się zasadą, że tylko najlepsze i najświeższe produkty mogą być podstawą naszych wypieków. Dlatego współpracujemy z lokalnymi dostawcami, wspierając polski biznes i gwarantując wyjątkową jakość.

Rozumiemy, jak ważne są wyjątkowe momenty w życiu naszych klientów. Dlatego z radością przyjmujemy zamówienia na uroczystości firmowe, wesela, chrzciny czy urodziny, tworząc słodkie kompozycje, które podkreślają wyjątkowy charakter tych chwil.

W Cukierni P. Chojecki każdy dzień to nowa strona naszej historii, którą piszemy z dumą i zaangażowaniem. Zapraszamy do świata wybornych smaków, gdzie każdy kęs to podróż do krainy tradycyjnego cukiernictwa, pełnego aromatu i doskonałości.

Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Skierniewice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. Sp. k.

Zakład produkcyjny i centrala spółki:

Praca Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. Sp. k.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Efektywne zarządzanie podległą komórką, aktywna i profesjonalna obsługa klienta, aktywna promocja produktów i doradztwo, obsługa stanowiska sprzedaży, dbanie o estetyczny wygląd punktu, kontakt z kierownikiem regionu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętności sprzedażowe, Punktualność, nawiązywanie kontaktów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skierniewicach