Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - P.H.U. DAG-DAR DARIUSZ PAWEŁ DYBA

sprzedaż w kioskach Ruchu, usługi hydrauliczne, sprzedaż art. hydraulicznych

Oferty pracy P.H.U. DAG-DAR DARIUSZ PAWEŁ DYBA

SPRZEDAWCA - ZAOPATRZENIOWIEC

Zawód: sprzedawca Rodzaj: umowa na okres próbny
P.H.U. "DAG-DAR" DARIUSZ PAWEŁ DYBA
OBSŁUGA KLIENTA, PRACA NA MAGAZYNIE I SKLEPIE, DOSTAWA TOWARU NA BUDOWĘ I DO SKLEPU
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Skierniewice
10-09-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Zawód: specjalista ds. sprzedaży   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Zakres obowiązków
OBSŁUGA KLIENTA, OPIEKA NAD STRONĄ, PORTALAMI SPOŁECZNYMI, OBSŁUGA SKLEPU STACJONARNEGO ORAZ SKLEPU INTERNETOWEGO, DZIAŁANIA MARKETINGOWE
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
obsługa komputera
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
P.H.U. DAG-DAR DARIUSZ PAWEŁ DYBA
96-100 Skierniewice
Al. Niepodległości 7

Pracodawcy z miasta Skierniewice