Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - AXELL POLSKA 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która specjalizuje się w sektorze logistyki oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 954

Oferty pracy Axell Polska

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Magazynier/Operator Wózka Widłowego - Stryków
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Stryków
Szczegóły

Dla Naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Sosnowiec k/Strykowa

Zakres obowiązków
  • Obsługa wózka widłowego;
  • Załadunek i rozładunek towaru;
  • Prace magazynowe;
  • Rozdział dokumentów do kompletacji;
  • Obsługa dokumentacyjna wysyłki.
Wymagania
  • Wykształcenia średnie;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;
  • Psychotesy;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office.
Pracownik Magazynu - Teresin
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa zlecenie
Teresin
Szczegóły

Dla Naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pracy przy:

Pakowaniu Standów Reklamowych

Miejsce Pracy: Teresin

  • Składanie standów;
  • Łączenie elementów;
  • Pakowanie, etykietowanie.
Wymagania
  • Zdolności manualne;
  • Gotowość do pracy zmianowej 6-14, 8-16, 14-22;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Konstruktor Obuwia
Zawód: konstruktor   |  Rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
Szczegóły

Dla naszego Klienta z branży obuwniczej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

  • Opracowanie nowych konstrukcji obuwia;
  • Pomiary kopyt;
  • Przygotowywanie dokumentacji szablonowej do wzorów wdrażanych na produkcji;
  • Wdrażanie nowych wzorów do produkcji – instruktaż;
  • Przygotowywanie i rozmieszczanie na szablonach haftów i sitodruków;
  • Przygotowywanie dokumentacji szablonowej do znaczenia czynności szwalniczych;
  • Prace na wzorcowni przy tworzeniu kolekcji oraz wysyłkach krajowych i eksportowych.
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie (techniczne);
  • Doświadczenie zawodowe;
  • Praktyczna wiedza z zakresu obuwnictwa;
  • Precyzja oraz pełne zaangażowanie w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność reagowania na problemy produkcyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Adres

ul. dr. Stanisława Rybickiego 41
96-100 Skierniewice
województwo łódzkie
powiat Skierniewice
gmina Skierniewice

Dodatkowe informacje

NIP: 8361749700
REGON: 750814087
KRS: 0000216123
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 07-09-2004
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Skierniewice